
Шнур WFT TF8 RAUBFISCH Chartreuse 150м 0.08мм 6кг
755 ₴
- В наличии
- Код: 30481008
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Шнур WFT Target Fish створений для самих дальніх закидань (дальність вище на 20-30%, ніж з будь-якими іншими шнурами). Забезпечує величезну розривну силу, високу зносостійкість і крайню еластичність для самих далеких закидів. Шнур призначений в основному для лову в прісній воді без абразиву на воблери, топвотеры і інші поверхневі приманки. При ловлі на джиг-головки рекомендується ставити флюрокарбоновый повідець, без повідка можливе пошкодження покриття на корчах, ракушняку, яке позначиться на дальності закидання в подальшому. Шнур WFT Target Fish майже не має пам'яті і володіє практично нульовий розтяжністю, в порівнянні з будь-яким іншим плетеним шнуром, за рахунок цього володіє фантастичною чутливістю.
В чистій воді з повідцем типу «струна» і потрійним вертлюжком для уникнення закручування блешнями він веде себе просто шикарно. З воблерами, особливо з малим заглибленням, він проявляє себе просто чудово, інформацію на далекому занедбаності передає дуже чітко і все йде в руку. Для джига і дроп-шоту оптимальний варіант-це використання метрового флюрокарбонового повідка. Можна кожну рибалку робити підрізування і перев'язку вузлів або заздалегідь використовувати «безузловку».
Шнур стійкий до абразиву, але не рекомендується його використання в цих умовах у зв'язку з можливим погіршенням дальності закидання і силових якостей. Не рекомендуємо ловити з неякісними кільцями, шпулями і відсутністю ролика на лесоукладчике.
Особливості:
- 8-жив
- Спеціальне покриття
- Дальність закидання більше, ніж у шнурів або лісок
- Неперевершене відстань закидання
- Майже ідеально круглий
- Зберігає форму під час виведення
- Практично немає розтягування в порівнянні із звичайними шнурами
- Виняткова стійкість до УФ
Ідеальне співвідношення ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WFT |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 0.08 мм |
| Разрывная нагрузка | 6 кг |
| Тип | Шнур |
| Цвет | Желтый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 150 м |
| Материал | HMPE Fibre |
| Нагрузка на разрыв | 6 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Страна-производитель товара | Германия |
- Цена: 755 ₴


