
Амортизатор для фідера Carp Expert Method Gum Clear 10м 0.8мм 14кг
125 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 31600086
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Амортизатор для фідера Carp Expert Method Gum Clear – прекрасний амортизуючий матеріал, зроблений на основі силікону, який застосовується в фідерної ловлі. Наявність силікону робить його більш стійким до старіння і пересихання по відношенню до звичайній гумі. Дає можливість застосування дуже тонких повідків для лову обережної риби або лову в прозорій воді. За рахунок амортизації при забросе дещо скорочує навантаження на вудлище. Скорочує кількість відстрілів годівниць при забросах. При застосуванні жорстких вершинок при лові на течії робить поклевку більш виразною і плавною, хоча з деякою часткою запізнювання. Виключає обрив ланцюга при різкій клюванні великої риби. Прекрасно переносить гострі краї раковин черепашок.
Особливості:
— Непомітний у воді
— Скорочує кількість відстрілів годівниць при забросах
— Зменшує навантаження на вудилище при забросе
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Високе розривне навантаження
— Виключає обрив ланцюга при різкій клюванні
— Прозорий колір
— Розмотування 10 метрів

Особливості:
— Непомітний у воді
— Скорочує кількість відстрілів годівниць при забросах
— Зменшує навантаження на вудилище при забросе
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Високе розривне навантаження
— Виключає обрив ланцюга при різкій клюванні
— Прозорий колір
— Розмотування 10 метрів

Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диаметр | 0.8 мм |
| Разрывная нагрузка | 14 кг |
| Цвет | Прозрачный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 10 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Доп. характеристики | |
| Длина | 10 м |
| Нагрузка на разрыв | 14 кг |
| Назначение | Фидерная ловля |
| Применение | Поводковые материалы |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Силикон |
| Тип | Амортизатор фидера |
- Цена: 125 ₴

