
Парасоля -намет 180° EnergoTeam Umbrella PVC 220см з регулюванням нахилу
2 145 ₴
- В наличии
- Код: 73749221
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Парасольки Energofish для риболовлі, туризму і відпочинку на природі. Водонепроникна тканина PVC-Nylon має щільність 3000 од. і захищає від тривалих дощів. Спеціальне UV-покриття захищає від палючого сонця і не дозволяє обгоріти. Посилений каркас витримує помірний вітер, а регулювання нахилу дозволяє створити комфортні умови. Має відстібається тент з можливістю кріплення до землі.
В комплекті знімний тент на замку-блискавці, набір кілочків для намету, чохол для парасольки, чохол для тенту.
— водонепроникна тканина PVC-Nylon
— захищає від дощу і сонячних променів
— довговічна конструкція
— металевий кілочок
— знімний тент на замку-блискавці
— замок захищений від дощу
— кілочки для тенту
— гнучкі дуги з полімеру
— надійні вузли кріплення
— регульований кут нахилу в різні положення
— зручно вставляється в землю
— чохол для транспортування з PVC матеріалу
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Состояние | Новое |
| Вес | 2.5 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Высота зонта | 210 см |
| Диаметр | 220 см |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество слоев | Однослойная |
| Комплектация | Зонт, съемный тент, набор колышков для тента, чехол для зонта, чехол для тента |
| Материал | PVC-Nylon (водостойкий нейлон) |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Тип | Зонты |
| Тип зонта | Складной |
| Тип изделия | Зонт-палатка |
| Транспортировочная длина | 120 см |
| Форма | Круглая |
| Основные | |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 2 145 ₴

