-30%


Жилка Power Winter Clear 50м 0.1мм 1.4кг
36 ₴
25,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 33500010
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Волосінь ET Power Winter Clear розроблена спеціально для зимової риболовлі і добре витримує мінусову температуру. Завдяки спеціальній розробці має м'яке покриття, непомітна у воді і спокійно переносить підлідну рибалку. Волосінь EnergoTeam виробляється в Угорщині за японською технологією з японської сировини і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і не має пам'яті. Застосування рекомендованих вузлів на сполуках з іншими елементами оснащення дозволить не тільки створити високоміцну фіксацію, але і вбереже від розриву в максимально навантажених точках.
Особливості:
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Ковзне покриття
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Непомітна у воді
— Сірий колір
— Розмотування 50м
Особливості:
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Ковзне покриття
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Непомітна у воді
— Сірий колір
— Розмотування 50м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Цвет | Серый |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 1.4 кг |
| Тип | Леска |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | До 0.1 мм: 0.1 мм |
| Длина | 50 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 1.4 кг |
| Назначение | Подледная ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 50 |
| Тип лески | Монофильная |
- Цена: 25,20 ₴

