
Жилка ET Ultra Power Brown 150м 0.14мм 3.32кг
87 ₴
65,25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 33540014
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Універсальна волосінь Energofish Power Ultra для риболовлі на різні поплавочные і донні оснащення, у тому числі фідерні та методные годівниці. Волосінь поставляється в розмотуванні 150 м і має приємний мідний колір. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і стійка до стирання.
Волосінь Energofish Power Ultra стійка до стирання і не втрачає своїх властивостей при тривалому впливі води і ультрафіолету. Волосінь EnergoTeam виробляється в Угорщині за японською технологією з японської сировини і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і не має пам'яті. Застосування рекомендованих вузлів на сполуках з іншими елементами оснащення дозволить не тільки створити високоміцну фіксацію, але і вбереже від розриву в максимально навантажених точках.
Особливості:
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Стійка до стирання
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Мідний колір
— Розмотування 150м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 3.32 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Коричневый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.11 - 0.15 мм: 0.14 мм |
| Длина | 150 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 3.32 кг |
| Назначение | Фидерная ловля, Карповая ловля, Поплавочная ловля, Матчевая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 65,25 ₴

