
Жилка Extreme Extra Soft Grey 0.45мм 150м 19.5кг
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 30102045
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Волосінь Energofish Extreme Extra Soft для спінінгової риболовлі має прозорий колір з легким попелястим відтінком. Волосінь Extreme зроблена з найбільш сучасних полімерних матеріалів і має коефіцієнт заломлення, близький до води, з-за чого практично невидима навіть в дуже чистих водоймах. Волосінь поставляється в розмотуванні 150 м. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і стійка до стирання.
Волосінь Extreme Extra Soft стійка до стирання і не втрачає своїх властивостей при тривалому впливі води і ультрафіолету. Волосінь Extreme проводиться в Індонезії за японською технологією з японської сировини і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і не має пам'яті. Застосування рекомендованих вузлів на сполуках з іншими елементами оснащення дозволить не тільки створити високоміцну фіксацію, але і вбереже від розриву в максимально навантажених точках.
Особливості:
— Висока чутливість
— Стійка до стирання
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Світло-сірий колір
— Розмотування 150м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Индонезия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 19.5 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Серый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | Свыше 0.4 мм: 0.45 мм |
| Длина | 150 м |
| Нагрузка на разрыв | 15.1 - 20 кг: 19.5 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Индонезия |
- Цена: 84 ₴

