
Жилка Specialist Carp Brown-Green 300м 0.18мм 4.25кг
101 ₴
75,75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 33200018
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Універсальна волосінь Energofish Specialist Carp для риболовлі на різні донні оснащення, у тому числі фідерні та методные годівниці. Волосінь поставляється в розмотуванні 300 метрів і має коричнево-зелений колір. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і стійка до стирання.
Волосінь EnergoTeam Specialist Carp стійка до стирання і не втрачає своїх властивостей при тривалому впливі води і ультрафіолету. Волосінь EnergoTeam виробляється в Угорщині за японською технологією з японської сировини і відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і не має пам'яті. Застосування рекомендованих вузлів на сполуках з іншими елементами оснащення дозволить не тільки створити високоміцну фіксацію, але і вбереже від розриву в максимально навантажених точках.
Особенности:
— Минимальная растяжимость
— Высокая чувствительность
— Устойчива к истиранию
— Высокая прочность
— Резистентна на узлах
— Не имеет памяти
— Коричнево-зеленый цвет
— Размотка 300м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 4.25 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Коричневый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 300 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.15 - 0.2 мм: 0.18 мм |
| Длина | 300 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 4.25 кг |
| Назначение | Карповая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 75,75 ₴

