-30%


Жилка Professional Light Green 100м 0.14мм 2кг
41 ₴
28,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 30001014
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна волосінь Energofish Professional приємного світло-зеленого кольору поставляється в розмотуванні 100 м. Волосінь EnergoTeam Professional стійка до стирання і не втрачає своїх властивостей при тривалому впливі води і ультрафіолету. Волосінь Professional виробляється в Угорщині з німецького сировини. Завдяки новітнім матеріалам, волосінь добре тримає навантаження і не має пам'яті. Застосування рекомендованих вузлів на сполуках з іншими елементами оснащення дозволить не тільки створити високоміцну фіксацію, але і вбереже від розриву в максимально навантажених точках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 2 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 100 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Доп. характеристики | |
| Диаметр | 0.11 - 0.15 мм: 0.14 мм |
| Длина | 100 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 2 кг |
| Назначение | Поплавочная ловля, Матчевая ловля, Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Лески |
- Цена: 28,70 ₴

