
Шнур Carbon X4 Green 150м 0.1мм 10.6кг
270 ₴
- В наличии
- Код: 30500010
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур ET Carbon X - сучасна плетінка має непревзойденые характеристики. Цей шнур має круглий перетин і забезпечує дальній заброс і найвищу чутливість. Високі показники міцності дозволяють боротися на рівних з великою рибою, зносостійкий, йому не страшні проводки по гострих каменях, чудово вкладається на котушку, що важливо при ловлі спінінгом. Ідеально підходить для всіх видів лову.
Особливості:
—Непомітний у воді
—Висока чутливість
—Зносостійкий
—Стійкий до абразиву
—Високе розривне навантаження
—Велика розмотування 150 метрів
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Разрывная нагрузка | 10.6 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | До 0.1 мм: 0.1 мм |
| Длина | 150 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 10.1 - 15 кг: 10.6 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 270 ₴

