
Шнур Power X8 Teflon Braid Dark Grey 150м 0.25мм 17.5кг
530 ₴
- В наличии
- Код: 30900025
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур ET Power Braid Teflon Coated Dark Grey - сучасна плетінка має непревзойденые характеристики. Цей шнур має круглий перетин і спеціальне тефлонове покриття, тому забезпечує дальній заброс і найвищу чутливість. Завдяки покриттю поверхню шнура надзвичайно гладка і підвищує дальність закидання, в порівнянні з шнурами без тефлонового покриття. Якість покриття гарантується DuPont. Високі показники міцності дозволяють боротися на рівних з великою рибою, зносостійкий, йому не страшні проводки по гострих каменях, чудово вкладається на котушку, що важливо при ловлі спінінгом. Ідеально підходить для всіх видів лову.
Особливості:
— 8 жив
— Спеціальне тефлонове покриття
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних шнурів
— Водооталкивающий ефект
— Збільшена міцність на вузлах
— Підвищена стійкість до стирання
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Темно-сірий колір
— Високе розривне навантаження
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Разрывная нагрузка | 17.5 кг |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.21 - 0.3 мм: 0.25 мм |
| Длина | 150 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 15.1 - 20 кг: 17.5 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля, Морская рыбалка |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 530 ₴


