
Ящик-станція Fishing Box K4 Comet Maxi 1077 Made in Italy
1 915 ₴
- В наличии
- Код: 75091077
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ящик рибальський Fishing Box K4 Comet Maxi 1077 універсальний, потужний, компактний і місткий з 3 коробочками всередині. Розроблений для зберігання і транспортування рибальських приналежностей. Ящик Fishing Box K4 Comet Maxi виготовлений на заводі NOU в Італії. Виготовлений з високоякісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Верхній відсік більш ємний для великих предметів, таких як сигналізатори, котушки, волосінь і т. д. Комплектуется 3 выдвижными коробками Fishing Box Organizer 13 для оснастки, приманок и других предметов рыбака. Коробка Fishing Box Organizer 13 имеет 10 съемных перегородок, благодаря которым вы можете разместить в коробке полезную мелочь. Внутреннюю часть коробки Organizer 13 можно разделить на 12 ячеек 5.3х5.2х5.3 см и 1 ячейку побольше 16х5.3х5.3 см. Долговечная фурнитура, съемные перегородки на коробках органайзерах внутри, а также возможность поставить навесной замок для защиты делают ящик Comet Maxi от Energofish отличным приобретением для рыболова. Подходит для любого вида рыбалки.
Особливості:
- Універсальний
- Силиконостойкий
- Водонепроникний
- Дуже міцний пластик
- 3 змінних внутрішніх коробки
- Велика місткість
- Довговічна фурнітура
- Можливо встановити навісний замок
- Розмір ящика: 34x26x35.5 см
- Розмір коробок всередині ящика: 27.5x18x5.5 см
Комплектація:
1. Рибальський ящик Fishing Box K4 Comet Maxi 1077 (75091077) - 1 шт.
Розмір: 34x26x35.5 см
2. Коробка рибальська Fishing Box Organizer 13 (75071330) - 3 шт.
Розмір: 27.5x18x5.5 см

Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nou |
| Страна производитель | Италия |
| Количество контейнеров | 3 |
| Количество ячеек | 40 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Цвет | Хаки |
| Вид | Рыболовные ящики |
| Назначение | Для ловли мирной рыбы Для ловли хищной рыбы |
| Размеры | 34x26x35.5 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 35.5 см |
| Длина | 34 см |
| Ширина | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Универсальный, Водонепроницаемый, Силиконостойкий, 3 сменных внутренних коробки, Большая вместительность, Возможно установить навесной замок, Долговечная фурнитура, Очень прочный пластик |
- Цена: 1 915 ₴







