
Коробка Fishing Box Organizer 13 запаска до K4 Comet 1077
380 ₴
- В наличии
- Код: 75071330
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Коробка Energofish Fishing Box Organizer 13 - це запаска до риболовного скриньки Energofish Fishing Box K4 Comet 1077. Коробка Fishing Box Organizer 13 виготовлена на заводі NOU в Італії. Виготовлена з високоякісного пластику, який має захист від силікону, тому в коробки Fishing Box від Energofish можна сміливо складати всі ваші силіконові приманки. Внутрішню частину коробки Organizer 13 можна розділити на 12 клітинок 5.3х5.2х5.3 см і 1 клітинку побільше 16х5.3х5.3 див. У комплекті йдуть 10 знімних перегородок, завдяки яким ви можете розмістити в коробці корисну дрібниця практично для будь-якого виду риболовлі. Знімні перегородки легко знімаються завдяки маленьким ручкам зверху.
Особливості скриньки:
- Універсальний
- Силиконостойкий
- Водонепроникний
- Довговічна фурнітура
- Розмір: 27.5x18x5.5 см
- Вага 318 г
Комплектація:
1. Fishing Box Organizer 13 (75071330)
2. 10 знімних перегородок

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nou |
| Страна производитель | Италия |
| Количество ячеек | 13 |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик |
| Вид | Коробки |
| Назначение | Для ловли мирной рыбы Для ловли хищной рыбы |
| Размеры | 27.5x18x5.5 см |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 5.5 см |
| Длина | 27.5 см |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Универсальный, Силиконостойкий, Водонепроницаемый, Долговечная фурнитура |
| Цвет | Прозрачный |
- Цена: 380 ₴

