
Садок ET Basic Keepnet 3 кільця 35х70см
145 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 72090335
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легкий тканинний садок з пластиковими кільцями Energofish Basic Keepnet допоможе зберегти живою і свіжою пійману рибу до кінця рибалки. Завдяки тканинної сітки ваш улов не покалічить себе про садок. В зібраному вигляді садок максимально компактний, легко миється і швидко сохне.
Особливості:
Матеріал сітки - тканина
Матеріал кілець - пластик
Довжина - 70 см
Діаметр - 35 см
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диаметр | 35 см |
| Длина в разложенном виде | 70 см |
| Длина в сложенном виде | 1 см |
| Количество секций | 2 |
| Размер ячейки | 5 мм |
| Состояние | Новое |
| Форма головы | Круглая |
| Габариты упаковки | 35 х 35 х 1 см |
| Доп. характеристики | Длина - 70 см Диаметр - 35 см |
| Назначение | Для ловли мирной рыбы |
| Сезон | Лето |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Садки |
- Цена: 145 ₴

