
Шнур +голка KOOS X12 Monster Braid Hollow 150м 0.28мм 31.8кг Teflon Brown
1 115 ₴
- В наличии
- Код: 30396040
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Шнур Koos 12-жильний з подвійним тефлоновим покриттям розроблений виключно для лову сома і розрахований на екстремальні умови використання. 12 жив з пустотелом всередині дають вам можливість робити більш потужні вузли не боячись що вони будуть слабкою ланкою. Голка передбачена в комплекті. Завдяки покриттю поверхню шнура надзвичайно гладка і підвищує дальність закидання, в порівнянні з шнурами без тефлонового покриття. Якість покриття гарантується DuPont. Оскільки зуби сома можуть завдати великої шкоди шнуру, використовується подвійне тефлонове покриття. Шнур износостойкий, устойчив к абразиву, имеет повышенную прочность на узлах и устойчивость к истиранию. Шнур слетает с катушки и проходит сквозь кольца бесшумно с минимальным трением благодаря тефлоновому покрытию. Водопоглощение очень низкое, практически отсутствует. Коричневый цвет шнура действует как идеальный камуфляж, даже когда вы пытаетесь поймать сома в слабых водах.
Особливості:
— 12 жив
— Порожниста
— Голка для зав'язування вузлів в комплекті
— Спеціальне подвійне тефлонове покриття
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних шнурів
— Водооталкивающий ефект
— Збільшена міцність на вузлах
— Підвищена стійкість до стирання
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Коричневий колір
— Високе розривне навантаження
— Розмотування 150 метрів
— Рекомендовані способи в'язки зображені вузлів на упаковці



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Разрывная нагрузка | 31.8 кг |
| Цвет | Коричневый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.21 - 0.3 мм: 0.28 мм |
| Длина | 150 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | Свыше 30 кг: 31.8 кг |
| Назначение | Ловля сома, Морская рыбалка |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 1 115 ₴

