
Жилка Cralusso Navigator Feeder Energy Sinking 200м 0.22мм 6.9кг (2077)
912 ₴
638,40 ₴
- В наличии
- Код: 33904122
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Волосінь Cralusso Prestige Line Navigator Feeder Energy Sinking - нова революційна волосінь, спеціально розроблена для фідерної ловлі. Призначена для донної ловлі, а також добре підійде для різних поплавкових технік.
Это инновационная леска оснащенная индикаторами заброса - цветными маркерами каждые 5 метров. Леска серии Navigator помогает лучше ориентироваться на воде, совершать более точные забросы, таким образом повышает результативность рыбалки. С помощью этих индикаторов вы сможете всегда закинуть свою приманку точно туда, куда вам надо, и столько раз, сколько вам надо. В упаковке есть специальная наклейка, которая наклеивается на шпулю катушки, с помощью которой, вы каждый раз сможете определить необходимую длинну наброса. Користується великою популярністю на професійних матчевих і поплавкових змаганнях. Волосінь має середню погружаемостью, високими показниками міцності, не тягнеться, відмінно лягає на шпулю котушки. Зносостійка з низьким коефіцієнтом тертя покриття, забезпечує дальній заброс і швидко тоне. Також стійка до абразиву і ультрафіолету.
Дистанційна орієнтація на воді - це стара проблема не тільки для моряків і прибережних рибалок, але і для рибалок. Людський мозок і очей здатні ідентифікувати відстані і різні місця тільки відносно нерухомих точок. На великих водоймах орієнтація безумовно складна. Для того, щоб вирішити цю проблему Cralusso розробила свою серію лісок Navigator Feeder Energy Match і Sinking.
Особливості:
— Кольорові маркери кожних 5 метрів
— Кольорові маркери до 105 метрів
— Швидко тоне
— Покриття для дальніх закидань
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Стійка до стирання і абразиву
— Захист від ультрафіолету
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Прозорий колір
— Наклейка на шпулю всередині
— QSP System індикатори всередині
— Розмотування 200м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cralusso |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 6.9 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Прозрачный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 200 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.21 - 0.3 мм: 0.22 мм |
| Длина | 200 м |
| Нагрузка на разрыв | 5.1 - 10 кг: 6.9 кг |
| Назначение | Фидерная ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 638,40 ₴


