-30%


Жилка Cralusso Feeder&Carp Fast Sinking FC Black 300м 0.18мм 2.8кг (2096)
355 ₴
248,50 ₴
- В наличии
- Код: 33905318
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Волосінь Cralusso Feeder & Carp являє собою відмінний вибір для всіх фідерних технік. Розроблена спеціально для фідерної ловлі коропа і має низьку еластичність, відсутність пам'яті і чорний колір. Завдяки флюорокарбоновому покриттю, волосінь Feeder & Carp має підвищену міцність на вузлах, високу стійкість до тертя і механічних пошкоджень (гравій, черепашка). Також флюорокарбоновое покриття забезпечує хорошу еластичність (волосінь без пам'яті) і дає волосіні тонути швидше, в порівнянні з лісками без покриття. Ще одна властивість ліски Feeder & Carp це підвищена дальність закидання і мінімальне тертя з кільцями. Темний колір є найменш помітним у воді, особливо для риболовлі в каламутній озерній воді або з дна. Не дивлячись на те, що вона розроблена спеціально для фідерної риболовлі на методные оснастки, вона також є відмінним вибором для коропової, класичної фідерної і поплавковою риболовлі.
Унікальна розробка компанії Cralusso - QSP System (Quick Simple Precision System), приходить вам на допомогу при намотуванні ліски на шпулю. За допомогою калькулятора, розміщеного на сайті компанії Cralusso, і измирительных листів, що знаходяться в упаковці, ви зможете швидко, просто і точно намотати волосінь на шпулю котушки.
Особливості:
— Спеціальне покриття флюорокарбоновое
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних лісок
— Швидко тоне
— Водооталкивающий ефект
— Мінімальна видимість у воді
— Покриття для дальніх закидань
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Стійка до стирання і абразиву
— Захист від ультрафіолету
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Зручна розмотування 300 метрів
— Непомітний колір чорний
— QSP System індикатори всередині

Cralusso - безкомпромісна якість!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cralusso |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 2.8 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Черный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 300 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.15 - 0.2 мм: 0.18 мм |
| Длина | 300 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 2.8 кг |
| Назначение | Карповая ловля, Фидерная ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 248,50 ₴


