
Флюорокарбон Cralusso Prestige Fluorocarbon Line 30+10м 0.5мм 20.24кг (2090)
950 ₴
712,50 ₴
- В наличии
- Код: 33901550
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Флюорокарбон Prestige Fluorocarbon Line від угорської компанії Cralusso . Основною перевагою флюорокарбона є його мінімальна видимість і висока стійкість до ушкодженнями, наприклад черепашкою або зубами хижої риби. Тому його застосовують для фідерних та спінінгових повідків, карпового шок-лідера і різних оснащень, де потрібна жорстка і міцна волосінь. Діаметри тонший можна використовувати як основний матеріал для поплавковою лову. У лінійці представлено багато діаметрів і ви зможете підібрати відповідний вам для ваших потреб.
Особливості:
— Матеріал: 100% флюорокарбон
— Підвищена жорсткість матеріалу
— Мінімальна видимість у воді
— Висока щільність (швидко тоне)
— Висока стійкість до стирання
— Захищений від ультрафіолету
— Довго зберігає міцність
— Зроблений по японській технології

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cralusso |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Флюорокарбон |
| Разрывная нагрузка | 20.24 кг |
| Цвет | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.50 мм |
| Длина | 40 м |
| Нагрузка на разрыв | 20.24 кг |
| Назначение | Фидерная ловля, Карповая ловля, Поплавочная ловля, Матчевая ловля |
| Применение | Основное, Поводковые материалы, Шок-лидер |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Флюорокарбон |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 40 |
| Тип лески | Монофильная |
- Цена: 712,50 ₴

