
Жилка Cralusso Navigator Match Sinking 150м 0.16мм 2.77кг (2076)
828 ₴
579,60 ₴
- В наличии
- Код: 33903116
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Волосінь Cralusso Prestige Line Navigator Match Sinking - нова революційна волосінь, спеціально розроблена для лову на матч.
Це інноваційна волосінь оснащена індикаторами закидання - кольоровими маркерами кожні 5 метрів. Волосінь серії Navigator допомагає краще орієнтуватися на воді, здійснювати більш точні кидки, таким чином, підвищує результативність риболовлі. З допомогою цих показників ви зможете завжди закинути свою принаду точно туди, куди вам треба, і стільки раз, скільки вам треба. В упаковці є спеціальна наклейка, яка наклеюється на шпулю котушки, з допомогою якої, ви кожен раз зможете визначити необхідну довжину накиду. Користується великою популярністю на професійних матчевих і поплавкових змаганнях. Волосінь має середню погружаемостью, високими показниками міцності, не тягнеться, відмінно лягає на шпулю котушки. Зносостійка з низьким коефіцієнтом тертя покриття, забезпечує дальній заброс і швидко тоне. Також стійка до абразиву і ультрафіолету.
Дистанційна орієнтація на воді - це стара проблема не тільки для моряків і прибережних рибалок, але і для рибалок. Людський мозок і очей здатні ідентифікувати відстані і різні місця тільки відносно нерухомих точок. На великих водоймах орієнтація безумовно складна. Для того, щоб вирішити цю проблему Cralusso розробила свою серію лісок Navigator Feeder Energy Match і Sinking.
Особливості:
— Кольорові маркери кожних 5 метрів
— Кольорові маркери до 75 метрів
— Швидко тоне
— Покриття для дальніх закидань
— Мінімальна розтяжність
— Висока чутливість
— Стійка до стирання і абразиву
— Захист від ультрафіолету
— Висока міцність
— Резистентна на вузлах
— Не має пам'яті
— Прозорий колір
— Наклейка на шпулю всередині
— QSP System індикатори всередині
— Розмотування 150м
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cralusso |
| Страна производитель | Венгрия |
| Материал | Нейлон |
| Разрывная нагрузка | 2.77 кг |
| Тип | Леска |
| Цвет | Прозрачный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Монофильная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 0.15 - 0.2 мм: 0.16 мм |
| Длина | 150 м |
| Нагрузка на разрыв | До 5 кг: 2.77 кг |
| Назначение | Поплавочная ловля, Матчевая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
- Цена: 579,60 ₴


