
Шнур L&K X8 Micro Braid Teflon Fluo Yellow 150м 0.1мм 5.45кг
425 ₴
- В наличии
- Код: 30965010
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Оновлена версія шнура L&K ідеально підходить для ультралайтовой спінінгової риболовлі. Найтонша L&K Micro Braid підходить для вашого самого тонкого і чутливого спінінга. Унікальне покриття Teflon by DuPont покращує абразивну стійкість до стирання шнура і забезпечує плавну подачу шнура при далеких забросах. Завдяки новому виробничому процесу структура нового шнура стала краще. L&K Micro Braid сильніше, ніж ви очікуєте, і володіє чудовою чутливістю. Шнур злітає з котушки і проходить крізь кільця безшумно з мінімальним тертям завдяки тефлоновому покриттю. Дуже низьке водопоглинання, практично відсутня. Завдяки L&K Micro Braid ви можете використовувати шнур в ситуаціях, де раніше це було немислимо! Наприклад, ловля з допомогою крихітних приманок форелі і головня. Буде відмінним вибором як для звичайної спінінгової риболовлі так і нічний.
Шнур L&K Micro Braid Teflon Coated Fluo Yellow відмінно підійде для нічної спінінгової риболовлі, так як він має високу видимість. L&K Micro Braid - це кращий вибір, коли ви ловите рибу на заході сонця, на світанку або вночі. Американські рибалки вже багато років використовують цей колір в умовах поганої видимості. Цей унікальний колір допомагає вам визначити точний напрям шнура, а також показує, в якому напрямку рухається риба. Як тільки ви його використаєте, ви ніколи не оберете інший шнур для спиннинговой лову вночі.
Особливості:
— 3 жили
— Спеціальне тефлонове покриття
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних шнурів
— Водооталкивающий ефект
— Збільшена міцність на вузлах
— Підвищена стійкість до стирання
— Висока чутливість
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Флюоресцентый неоновий жовтий колір
— Розмотування 150м



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Разрывная нагрузка | 5.45 кг |
| Цвет | Желтый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | До 0.1 мм: 0.1 мм |
| Длина | 150 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | 5.1 - 10 кг: 5.45 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля, Морская рыбалка |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 425 ₴

