
Шнур Kamasaki Super Braid Grey 100м 0.5мм 48.8кг
110 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 30905050
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шнур Kamasaki Super Braid Grey від угорської компанії Energofish являє собою міцний шнур сірого кольору має щільне плетіння і високі показники розривного навантаження. Плетені шнури можуть застосовуватися в багатьох ситуаціях. Вони можуть бути використані в якості крючков, повідків або навіть основної волосіні для спінінга, фідерної ловлі, лову коропа або поплавковою лову біля берега річки. Тому шнури або волосіні, що поставляються в бобінах завдовжки 1000 м, можуть виявитися не самим економічним вибором для вас. З іншого боку, шнур в розмотуванні 100 м пропонує оптимальна кількість для цих методів риболовлі.
Особливості:
—Непомітний у воді
—Висока чутливість
—Зносостійкий
—Стійкий до абразиву
—Високе розривне навантаження
—Розмотування 100 метрів
Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Разрывная нагрузка | 48.8 кг |
| Цвет | Серый |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 100 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | Свыше 0.4 мм: 0.50 мм |
| Длина | 100 м |
| Материал | Dyneema |
| Нагрузка на разрыв | Свыше 30 кг: 48.8 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 110 ₴

