
Шнур L&K X8 Fine Braid Teflon Dark Green 150м 0.25мм 18.2кг
580 ₴
- В наличии
- Код: 30918025
+380 (66) 417-75-06
Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка в лінійці шнурів L&K ідеально підходить для ультралайтовой і звичайної испиннинговой риболовлі. Найтонша L&K Fine Braid підходить для вашого самого тонкого і чутливого спінінга. Унікальне покриття Teflon by DuPont покращує абразивну стійкість до стирання шнура і забезпечує плавну подачу шнура при далеких забросах. Завдяки новому виробничому процесу структура нового шнура стала краще. L&K Micro Braid сильніше, ніж ви очікуєте, і володіє чудовою чутливістю. Шнур злітає з котушки і проходить крізь кільця безшумно з мінімальним тертям завдяки тефлоновому покриттю. Дуже низьке водопоглинання, практично відсутня. Завдяки L&K Micro Braid ви можете використовувати шнур в ситуаціях, де раніше це було немислимо! Наприклад, ловля з допомогою крихітних приманок форелі і головня. Шнур Energofish L&K X8 Fine Braid Teflon Coated Dark Green відмінно підійде для спінінгової риболовлі.
L&K (Lukach & Ковач) - відомі в Європі спортсмени спінінгісти. Разом з угорською компанією Energofish розробляють приладдя для спінінгової риболовлі.
Особливості:
— 8 жив
— Спеціальне тефлонове покриття
— Дальність закидання вище, ніж у звичайних шнурів
— Водооталкивающий ефект
— Збільшена міцність на вузлах
— Підвищена стійкість до стирання
— Висока чутливість
— Зносостійкий
— Стійкий до абразиву
— Непомітний темно-зелений колір
— Розмотування 150м



Відмінне поєднання ціни та якості!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energofish |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диаметр | 0.25 мм |
| Разрывная нагрузка | 18.2 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Характеристика лески | |
| Длина лески | 150 м |
| Тип лески | Плетеная |
| Доп. характеристики | |
| Длина | 150 м |
| Нагрузка на разрыв | 18.2 кг |
| Назначение | Спиннинговая ловля, Морская рыбалка |
| Применение | Основное |
| Страна регистрации бренда | Венгрия |
| Страна-производитель товара | Венгрия |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Dyneema |
| Тип | Шнуры |
- Цена: 580 ₴

