
Підставка ЕТ для вудилища DP-50
455 ₴
- В наявності
- Код: 77060001
- +380 (68) 826-36-30Відділ роздрібної торгівлі
- +380 (68) 708-93-88Відділ гуртової торгівлі
- +380 (50) 988-82-28Відділ гуртової торгівлі
Подставка для удилища Energofish ЕТ DP-50 это мощная и надежная универсальная подставка. Сделана подставка из металла и покрыта молотковым покрытием. Надежно фиксирует ваше удилище и при этом не повреждает его благодаря силиконовым накладкам. С помощью винта вы сможете выбрать наклон для удилища Вверх-Вниз и Вправо-Влево. Эта функция поможет вам выставить удилище ближе к воде и наоборот вверх от воды в зависимости от ситуации. Также вы сможете регулировать поворот подставки не вынимая ее с земли. Два острых колышка помогут вставить в землю любого типа будь то грунт, песок, глина и тд. Один з кілочків зроблений як підніжка, тому вставити підставку Energofish ЕТ DP-50 в землю не складе праці.
Характеристики:
Кількість вудлищ - 1
Матеріал - Метал з захисним покриттям
Висота - 67 см
Довжина - 25 см
Вага - 386 грам
— Обертова система
— Регулювання нахилу вудилища
— Швидке регулювання
— Силіконові накладки для захисту вудилища
— 2 гострих кілочка
— Бічній кілочок-підніжка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energofish |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага | 0.386 кг |
| Кількість вудлищ | 1 |
| Максимальна висота | 72 см |
| Максимальна довжина | 25 см |
| Мінімальна висота | 67 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Швидке регулювання, Обертова система, Регулювання нахилу вудилища, Силіконові накладки, 2 гострих кілочка, Бічний кілочок-підніжка |
| Тип | Стійки |
- Ціна: 455 ₴

